Vážení tenisoví klienti, milí tenisti,

dnes vláda ČR rozhodla o otevření některých sportovišť, kam spadají i tenisové kurty. S radostí vám tedy oznamujeme, že tenisovou sezónu oficiálně startujeme v pondělí 20. dubna 2020. Již nyní si můžete vytvářet rezervace přes náš rezervační systém (lze nejdříve 15 dní předem), případně pište SMS či volejte 731 251 410.

První den u nás hrajete s 10% slevou (platí pro jednorázové vstupy a kreditové permanentky zakoupené pouze 20. dubna 2020). Slevu vám započítáme při placení.

Prosíme, mějte na paměti, že stále platí mimořádná opatření, proto i my musíme fungovat v omezeném režimu. Není tedy možno vstupovat do budovy, do prostoru šaten apod., proto doporučujeme přijít již v tenisovém hávu, převlékací kabinky na kurtech bohužel nevedeme 🙂

Zajisté oceníte také občerstvení z výdejního okénka Lark café, kde vám nabízí pivo, kávu a jiné dobroty každý všední den od 9 do 17 hod.

Jelikož je start sezóny oproti předchozím rokům o týden posunut, jako kompenzaci ji minimálně o týden prodloužíme (samozřejmě, bude-li přát počasí).

Těšíme se na vás!

MOJA Tenis